loading...
وبلاگ - زيمِنس پيامك
ADMIN بازدید : 665 جمعه 25 دی 1394 نظرات (0)

چرا پنل رایگان؟؟؟

حتما در میان جستجو های خود برای یافتن یک سامانه پیام کوتاه با قیمت های مختلفی مواجه شده اید و زمانی که به سامانه های رایگان برخورد کرده اید از خود پرسیده اید : چرا رایگان ؟ مگر همین پنل در سایت قبلی پولی نبود ؟ چطور می شود یک خدمت در جایی پولی و در جایی دیگر رایگان باشد ؟

سامانه های ارسال پیامک علاوه بر قیمت هر پیامک ، هزینه های گزافی را هم جهت پنل از مشتری دریافت می کنند که به هیچ عنوان عادلانه نیست

در واقع همان ابتدا سود خود را از شما می گیرند و اگر هزینه پرداختی برای پنل را به قیمت تمام شده هر پیامک بعلاوه 9 درصد مالیات بر ارزش افزوده اضافه کنید ، متوجه می شوید هر پیام بسیار بیشتر از آنچه به شما اعلام شده برایتان آب خورده است . پس صرفه اقتصادی در استفاده از پنل های رایگان و ارزان است .

زیمِنس پیامک جز اولین سامانه های ارسال پیام تبلیغاتی می باشد که پنل رایگان با امکانات زیر را ارائه می دهد :

زیمِنس پیامک سامانه ای رایگان برای ارسال انبوه پیام تبلیغاتی است و پایین ترین تعرفه ارسال را ارائه می دهد. در کنار عضویت رایگان و تعرفه ارزان، بهترین بانک های شماره موبایل برای ارسال شهری، ارسال بر اساس پیش شماره، ارسال به کدپستی، ارسال بر اساس سن و جنسیت و ارسال به مشاغل و اصناف و ارسال محله ایی در شهر های بزرگ در سامانه وجود دارد.

با توجه به اینکه ارسال پیام تبلیغاتی یکی از بهترین روش های تبلیغاتی در دنیای امروز و در کشور ما می باشد و هزینه آن نسبت به سایر تبلیعات کمتر بوده و در عین حال بیشتر مورد توجه مخاطبین قرار می گیرد،زیمِنس پیامک دراقدامی بی نظیراقدام به واگذاری سامانه خود به صورت رایگان نموده است.

در این صورت مشتریان می توانند در هر ساعت از شبانه روز به تعداد نامحدود و مورد نیاز خود پیام های تبلیغاتی ارسال نمایند و برای اینکار تنها کافی است اکانت خود را به میزان پیام هایی که می خواهید ارسال نمایید شارژ کنید.

در این صورت شما فقط هزینه مربوط به پیام های ارسالی خود را پرداخت می کنید و هیچ گونه هزینه اضافی از شما نظیر هزینه پنل یا ارزش افزده و یا ... دریافت نمی شود.

امکانات دیگر سیستم :

1-ارسال تکی و گروهی

2-پیامک شماره عمومی رایگان

3-محیط کاربری مناسب

4-ارسال منطقه‌ای

5-ارسال بر اساس سن و جنسیت

6-ارسال کدپستی و محله ایی

7-ارسال با نام تجاری در شبکه های اجتماعی

8-ارسال به بانک شماره مشاغل

9-دارای دفترچه تلفن پیشرفته

10-امکان ارسال با شماره های عمومی

و امکانات بسیار دیگری ...

برای عضویت در سامانه تبلیغاتی زیمِنس پیامک به صفحه اصلی سایت مراجعه نمایید

ارسال نظر برای این مطلب

کد امنیتی رفرش
اطلاعات کاربری
کدهای اختصاصی